Zelený jíl 180 g z55978

Zelený jíl 180 g (z55978) od www.prozdravi.cz

Zelený jíl 180 g

Číslo produktu: z55978
Cena 149,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Zelený jíl je zcela přírodní produkt, který se pro své blahodárné účinky na pokožku používá v kosmetice i lékařství již po staletí.
Má silné detoxikační účinky. Zbavuje pleť nečistot a přebytečného mazu, aniž by ji přesušoval. Pomáhá předcházet vzniku pupínků. Je vhodný k ošetření pokožky trpící různými podrážděními, také přispívá ke zlepšení normálního stavu pokožky hlavy a konečků vlasů. Zbavuje vlasy nečistot a mastnoty, dodává jim objem a předchází jejich nadměrnému maštění. Zelený jíl je bez chuti a bez zápachu.

Jak používat:
Je vhodný zejména k přípravě pleťových a vlasových masek. Při míchání pleťových a vlasových masek ze zeleného jílu preferujte skleněné a porcelánové nádoby.

Pleťová maska:
Smíchejte jíl s menším množstvím vody tak, abyste získali hustou kašičku. Naneste na pleť, nechce působit zhruba 15-25 minut a důkladně opláchněte.

Maska na vlasy:
Smíchejte jíl s vodou do řidší konzistence – aplikace i smývání masky bude snažší. Masku naneste do vlhkých vlasů od kořínků až po konečky. Vlasy můžete zabalit do sáčku či koupací čepice. Nechte působit zhruba 10-15 minut, poté smyjte vodou v kombinaci s nejlépe přírodním šamponem. Do masek ze zeleného jílu můžete přimíchat také s nejrůznější esenciální oleje.

Balení:
180 g

Diskuze a zkušenosti s produktem Zelený jíl 180 g v komentářích.