Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou 50 ml z55048

Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou 50 ml (z55048) od www.prozdravi.cz

Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou 50 ml

Číslo produktu: z55048
Cena 320,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou vyrovnává pleť obličeje, rukou a celého těla.
Tento krém je díky výtažku z violky trojbarevné velmi účinný i v případě vážné dermatitidy a při přetrvávající nerovnováze pokožky. Extrakt z měsíčku a gel ze zeleného jílu její vyrovnávací účinek ještě posilují. Krém lze použít i jako ochranný krém na prsa.

Složení:
Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/ Glyceryl Stearate/ Cetearyl Alcohol (rostlinný emulgátor), Glycerin, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-6 Distearate (rostlinný emulgátor), Viola Tricolor (violka trojbarevná) Extract, Calendula Officinalis Flower (měsíček) Extract, Alcohol, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf (borovice) Oil, Lavandula Hybrida (lavandin) Oil, Pelargonium Graveolens (pelargonie) Oil, Citrus Limon Peel (citronová kůra) Oil, Melissa Officinalis (meduňka) Oil, Solum Fullonum (zelený jíl), Berberis Vulgaris Bark (dřišťál) Extract, Styrax Benzoin Resin (sturač) Extract, Xanthan gum, Lactic Acid (kyselina mléčná), Tocopherol (přírodní vitamín E)

Jak používat:
Používejte na obličej, tělo, dekolt a poprsí. Naneste rovnoměrnou vrstvu krému na vyčištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby po směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá. Violkový krém můžete aplikovat několikrát denně.

Balení:
50 ml

Upozornění:
Neobsahuje konzervanty. 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech – LAV. Neobsahuje kvartérní amonné soli ani jiné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky – Vegan.

Diskuze a zkušenosti s produktem Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou 50 ml v komentářích.