Vyhlazující pleťové sérum Merveillance (Lifting Serum) 30 ml

Vyhlazující pleťové sérum Merveillance (Lifting Serum) 30 ml (kNX023) od www.prozdravi.cz

Vyhlazující pleťové sérum Merveillance (Lifting Serum) 30 ml

Číslo produktu: kNX023
Cena 679.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Protivráskové sérum, které lze použít jak na celý obličej, tak i na oční kontury, má klinicky prokázanou efektivitu v redukci viditelných vrásek. Perfektní i na mimické vrásky. Vhodné pro všechny typy pleti.

Aktivní látky:

hyaluronová kyselina – vyplňuje vrásky,
althea, mimóza, měsíček – vyhlazují pleť.
Účinky:
omlazuje a rozjasňuje pleť.

Výsledky*:

hloubka (- 37,11 %) i délka (- 32,25 %) vrásek je redukována,
množství vrásek je menší (- 22,22 %).
*pod dermatologickou kontrolou testovalo 30 žen po dobu 28 dnů (použití dvakrát denně).

Vlastnosti:

obsahuje 87 % složek rostlinného původu,
neobsahuje parabeny,
nekomedogenní (neucpává póry).

Jak používat:

Každé ráno a/nebo večer nanášejte sérum na čistou pleť obličeje a krku. Pro větší efektivitu pokračujte
fluidem. Sérum lze použít i samostatně.

Náš tip:

Vyzkoušejte i ostatní produkty z řady Merveillance!
Informace o značce Nuxe
Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.
Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.
Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Diskuze a zkušenosti s produktem Vyhlazující pleťové sérum Merveillance (Lifting Serum) 30 ml v komentářích.