Vyhlazující oční krém proti prvním vráskám Nirvanesque Contour des Yeux (1st Wrinkles Smoothing Eye Contour Cream) 15 ml

Vyhlazující oční krém proti prvním vráskám Nirvanesque Contour des Yeux (1st Wrinkles Smoothing Eye Contour Cream) 15 ml (kNX021) od www.prozdravi.cz

Vyhlazující oční krém proti prvním vráskám Nirvanesque Contour des Yeux (1st Wrinkles Smoothing Eye Contour Cream) 15 ml

Číslo produktu: kNX021
Cena 399.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Oční krém Nirvanesque vyhlazuje první jemné vrásky v okolí očí a viditelně redukuje tmavé kruhy.  Minimalizuje známky únavy a rozjasňuje. Nemastná a nelepivá textura. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Aktivní látky:

modrý lotos, maková semínka, acmella, Calmosensine® – redukují hloubku, délku i počet prvních vrásek,
amaranth a růžový muškát – zjemňují pleť.

Výsledky:

oční okolí je vyhlazené (+ 79,2 %),
tmavé kruhy jsou redukovány (+ 67,44 %),
vrásky jsou redukované (- 18,85 %),
délka (- 30,88 %) a hloubka (- 32,83 %) vrásek se zmenšuje.

Vlastnosti:

obsahuje 89 % složek rostlinného původu,
bez parabenů,
nekomedogenní (neucpává póry),
hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce).

Jak používat:

Každé ráno a/nebo večer nanášejte krém na čistou pleť očního okolí.
Informace o značce Nuxe
Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.
Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.
Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Diskuze a zkušenosti s produktem Vyhlazující oční krém proti prvním vráskám Nirvanesque Contour des Yeux (1st Wrinkles Smoothing Eye Contour Cream) 15 ml v komentářích.