Vibrační kroužek Intense Little Devil 1 ks

Vibrační kroužek Intense Little Devil 1 ks (kDX045) od www.prozdravi.cz

Vibrační kroužek Intense Little Devil 1 ks

Číslo produktu: kDX045
Cena 219.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Vibrační kroužek speciálně vyvinutý pro intenzivnější stimulaci klitorisu.
Durex Malý ďáblík je speciálně navržený vibrační kroužek, který dělá sex ještě zábavnějším. Je vytvořen tak, aby svým chvěním přinesl oběma partnerům čisté pulzující potěšení. Hlava Malého ďíblíka je navržena pro zvýšenou klitorální stimulaci.
poskytne 30 minut dráždivě chvějivého potěšení
větší kontaktní ploška k dosažení lepší klitorální stimulace

Rozměry:
výška: 10,9 cm, šířka: 6,0 cm, hloubka: 3,5 cm.
Informace o značce Durex

Se značkou DUREX je společnost SSL předním výrobcem kondomů. DUREX se prodává ve více než 150 zemích světa a je leaderem na více než 40 světových trzích. DUREX je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky jejích výrobků:
DUrability (Trvanlivost), Reliability (Spolehlivost), EXcellence (Dokonalost). Proto i filozofie značky DUREX je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout. Název značky byl registrován v roce 1935. DUREX spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče, vládami, institucemi a organizacemi, včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN, aby globálně podpořil sexuální zdraví a vyzdvihl důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti HIV a dalším pohlavně přenosným chorobám.

Diskuze a zkušenosti s produktem Vibrační kroužek Intense Little Devil 1 ks v komentářích.