Vajíčko na praní 210 cyklů praní bez vůně z53012

Vajíčko na praní 210 cyklů praní bez vůně (z53012) od www.prozdravi.cz

Vajíčko na praní 210 cyklů praní bez vůně

Číslo produktu: z53012
Cena 480,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Vajíčko na praní je bioaktivní přírodní prací prostředek.
Vajíčko na praní Ecoegg je moderní, inovativní a ekologický produkt určený na praní prádla. Jeho hlavní výhoda spočívá v kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho jen vložit do bubnu pračky. Není potřeba přidávat žádný další prací prášek, gel, tablety nebo aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké.

Další výhody:

umožňuje dlouhodobé používání,
je dermatologicky testovaný,
je hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National Eczema Society,
je vhodný i pro citlivou pleť a pro osoby s alergiemi,
vhodný i k praní dětského prádla a plen,
jednoduché používání,
barvy zůstanou zářivé a svěží,
vhodný pro bílé i barevné prádlo,
bílé prádlo zůstává dlouhodobě sněhobílé,
jemná přírodní vůně díky éterickým olejům,
silný proti špíně, šetrný k pokožce,
nezůstává po praní na oblečení,
šetrný k životnímu prostředí.

Složení:
30% aniontové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), 15-30% neaniónové tenzidy (ekologicky odbouratelné povrchově aktivní látky), parfém (esenciální oleje)

Jak používat:
Vajíčko na praní Ecoegg odstraňuje díky svému unikátnímu složení běžnou špínu už při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30–40 o C. Není nutné je prát při teplotě 60 o C. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní.
Vajíčko neuvolňuje žádné chemické látky. Pěna, která vzniká při praní, je způsobena změnou struktury vody (voda se změní z tvrdé na měkkou) a mechanickým pohybem vajíčka v bubnu pračky. Při máchání jsou v bubnu pračky jiné otáčky, proto se pěna netvoří. Právě tento princip praní způsobuje, že v prádle nejsou žádné zbytkové látky, které je potřeba vymáchat. Během máchání se odstraňuje jen uvolněná špína.

Balení:
1 vajíčko na praní 210 cyklů praní – přibližně 1 rok praní pro běžnou domácnost. Jakmile spotřebujete všechny pelety, jednoduše si dokoupíte další a vaše vajíčko na praní Ecoegg můžete používat dále.

Upozornění:
Obal pracího vajíčka není vhodný pro praní při teplotě 90 o C. Prací vajíčka Ecoegg jsou dermatologicky testována a určena pro citlivou pleť, stejně jako pro praní dětského prádla a plen. Jsou hypoalergenní a nedráždí ani pokožku s atopickým ekzémem.

Diskuze a zkušenosti s produktem Vajíčko na praní 210 cyklů praní bez vůně v komentářích.