Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) – bylinný čaj 55 g z3179

Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) - bylinný čaj 55 g (z3179) od www.prozdravi.cz

Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) – bylinný čaj 55 g

Číslo produktu: z3179
Cena 134,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Uncaria tomentosa podporuje normální funkci obrannyschopnosti organismu.
Uncaria roste v nížinných tropických pralesích Střední a Jižní Ameriky, zejména pak v oblasti Peru, provincie Coronel Portillo. Domorodými kmeny je tato liána používána již minimálně 2000 let u širokého spektra zdravotních potíží. Do povědomí západního světa se však Uncaria dostala až v 70. letech minulého století díky činnosti křesťanských misionářů. Důkazy o mimořádných vlastnostech této rostliny podnítily zájem farmaceutických firem na celém světě.
Rostlina obsahuje alkaloidy (důležitý z nich je isopteridin s imunostimulačními účinky), fytosteroly (převážně ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), dále flavonoid epikatechin rovněž se silnými antioxidačními účinky a v neposlední řadě proantokyanidiny, které zlepšují pružnost cévních kapilár.

Složení:

Kočičí dráp (Vilcacora, Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw, kůra)
Normální stav kloubů
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém

Jak používat:
Na 1 litr vroucí vody 1 rovná polévková lžíce. Vařte 25 minut, poté luhujte 15 minut a sceďte. Čaj užívejte minimálně 1x denně po dobu 1 měsíce.

Balení:
55 g, zipový sáček z alufolie

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, hemofiliky, diabetiky užívající inzulin, pacienty s autoimunitními chorobami a osoby užívající hormonální léčbu. Nepodávejte pacientům po transplantaci orgánů ani po transfuzi. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Diskuze a zkušenosti s produktem Uncaria tomentosa (Vilcacora, Cat´s Claw) – bylinný čaj 55 g v komentářích.