Tri-lax s červenou řepou 220 g z1145

Tri-lax s červenou řepou 220 g (z1145) od www.prozdravi.cz

Tri-lax s červenou řepou 220 g

Číslo produktu: z1145
Cena 174,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Tri-Lax představuje vyváženou kombinaci vlákniny indického jitrocele Psyllium husks, jablečné vlákniny, jogurtové kultury, inulinu, fruktózy a červené řepy, které normalizují procesy v trávícím traktu.

Složení v denní dávce (8 g):

4000 mg
Psyllium husks
400 mg
Jablečná vláknina
800 mg
Fruktóza
Konzumace potravin obsahujících fruktózu vede k menšímu nárůstu hladiny glukózy v krvi ve srovnání s potravinami obsahujícími sacharózu nebo glukózu.
Snížení obsahu glukózy nebo sacharózy v těchto potravinách nebo nápojíchmusí být alespoň 30 %.
800 mg
Inulin (prebiotikum)
400 mg
Červená řepa (Beta vulgaris)
400 mg
Živé jogurtové kultury
Živé kultury v jogurtu nebo v kysaném mléce zlepšují trávení laktózy z výrobku u osob, které laktózu špatně tráví. Výrobek musí obsahovat nejméně 108 kolonii tvořících jednotek živých mikroorganismů zákysové kultury (Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus a Streptococcus thermophilus) na 1 gram.

Dávkování:
Ráno a večer půl hodiny před jídlem nasypte 1-2 plné čajové lžičky (4 g) prášku do suché sklenice a zalijte cca 100 ml vody, ovocné šťávy, mléka nebo studeného čaje. Důkladně promíchejte a ihned vypijte. Poté ještě zapijte stejným množstvím tekutiny. Možno přidávat i do jogurtů, kaší cereálních snídaní apod.

Balení:
220 g

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s onemocněním štítné žlázy. Neobsahuje chemické látky, které zajišťují rozpouštění v tekutině, není v instantní formě. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte
v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Diskuze a zkušenosti s produktem Tri-lax s červenou řepou 220 g v komentářích.