Stojánek na metličku Chasen – Matcha čaj z56529

Stojánek na metličku Chasen - Matcha čaj (z56529) od www.prozdravi.cz

Stojánek na metličku Chasen – Matcha čaj

Číslo produktu: z56529
Cena 198,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Porcelánový držák na metličku Chasen Wolfberry. Jednoduchý porcelánový držák na bambusovou metličku chasen je nezbytnou součástí sady na přípravu matcha čaje.
Matcha čaj je exkluzivní zelený čaj, který vzniká mletím čajových lístků Tencha. Tento velmi kvalitní, nefermentovaný tmavě zelený prášek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a vlákninu.
Avšak ke správné přípravě matcha čaje je zapotřebí ještě několika pomocníků.
Matcha miska je originální porcelánová miska na přípravu a popíjení čaje matcha. Díky dokonalému tvaru a velikosti je příprava čaje v misce velmi snadná a rychlá.
Japonská metlička Chasen je vyrobená z jednoho kusu bambusu, který je speciální metodou nařezaný na 80 bambusových vláken. Pomocí této bambusové metličky dosáhnete té správné pěny.
Porcelánový držák na bambusovou metličku je nezbytná část této matcha sady, jelikož udržuje správný tvar metličky a zároveň pozvolným sušením na držáku prodlužujete metličce životnost.
Čaj si připravíte tak, že zalijete v misce jednu čajovou lžičku prášku 200 ml vody o teplotě 80°C a pomocí speciální metličky Chasen rychle vyšlehejte, až se na hladině vytvoří požadovaná pěna.

Diskuze a zkušenosti s produktem Stojánek na metličku Chasen – Matcha čaj v komentářích.