Spratek aneb „Bude to podle mě“ (Ing. Zdeňka Jordánová) z2791

Spratek aneb „Bude to podle mě“ (Ing. Zdeňka Jordánová)

Číslo produktu: z2791
Cena 193,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Kniha Spratek aneb „Bude to podle mě“ je určena vám, kteří se nebojíte podívat se na to co, co je opravdu schováno za vašimi problémy a za vaší údajnou bolestí, kterou vytváříte ve svém životě, jak jistě víte, jen a jen vy sami svými postoji a způsobem myšlení. Možná si myslíte, že v knize bude povídání o neposlušných a sveřepých dětech, které si po právu zaslouží toto pojmenování. Nemylte se! Bude to povídání o vás, o vašem životě, o vaší věčné a nikdy nekončící touze mít pravdu – ať to stojí, co to stojí. Čím více budete ochotni vidět pravou podstatu věcí, hlavně vašich postojů a různých motivací, tím více budete růst a tím méně budete potřebovat, aby se vám v čemkoli lhalo.
Ing. Zdeňka Jordánová miluje příběhy, protože jí pomáhají poznávat souvislosti. Příběhy vyřešené i nevyřešené, neboť vesmírné zákonitosti v nich určují pravidla hry pro náš život. Čím více porozumíme těmto zákonitostem, tím více se můžeme projevit a vytvořit si život podle svých představ. Autorka pracuje prostřednictvím své poradny a pořádá vzdělávací kurzy.
Úryvek z úvodu:
Jak často vás vytáčí vaše vlastní bezmocnost? Kolik „mocnosti“ je ale schováno za vaší údajnou bezmocností? Jak často si připadáte „bezbranní“? Ale kolik „brannosti“ je schováno v bezbrannosti? Kolik touhy a chuti ovládat všechno, i to, co není vaše věc a nepřísluší vám o tom rozhodovat.
Kolik schválnosti je ve vašem utrpení a kolik trucovitosti ve vaší nemoci… (…)
Spratek! Naše ego, řídí náš život. Je to naše vlastní hra, kterou hrajeme o svůj život. Chceme život vyhrát, a přitom ho prohráváme. Tahle hra je umělý cíl. Dokážeme-li svého Spratka najít, chytit, zbavit ho moci nad námi a nakonec se s ním láskyplně rozloučit, můžeme doopravdy začít žít.

Počet stran:
212

Rozměry:
117 x 172 mm

Vazba:
vázaná

Jazyk:
český

Diskuze a zkušenosti s produktem Spratek aneb „Bude to podle mě“ (Ing. Zdeňka Jordánová) v komentářích.