Sluneční krém s maximální ochranou SPF 50+ (Mountain Sun Cream) 50 ml kPB8262800

Sluneční krém s maximální ochranou SPF 50+ (Mountain Sun Cream) 50 ml (kPB8262800) od www.prozdravi.cz

Sluneční krém s maximální ochranou SPF 50+ (Mountain Sun Cream) 50 ml

Číslo produktu: kPB8262800
Cena 251.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Sluneční krém chrání před UVA/UVB zářením a před chladem a suchým větrem ve vyšších nadmořských výškách. Fotostabilní systém UVA a UVB filtrů zajišťuje po celý den vyváženou 100% ochranu před sluncem. Tento lehký krém s rychle se vstřebávající konzistencí je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximum ochrany i během náročných sportovních a outdoorových aktivit (prokázáno během testování v Himalájích). Sluneční krém umožňuje pleti volně dýchat – nadměrně pokožku nemastí, udržuje póry čisté. Krém s ergonomickým balením je ideální pro lyžaře i snowbordisty, horolezce či turisty pohybující se v horách během zimního období. Vhodné i pro muže.

Výhody:

Technologie UVA/UVB filtrů – poskytuje 100% ochranu po celou zimu i v nejextrémnějších podmínkách. UVB filtry předchází spálení, zatímco UVA filtry chrání před předčasným stárnutím pleti.
Cold Shiel Complex – chrání před větrem i zimou a zároveň předchází ztrátě dehydratace pokožky. Komplex v sobě zahrnuje trehalózu, bambucké máslo a glycerin.
Textura – inovovaná formule vyznačující se jedinečně lehkou konzistencí bez olejů. Rychle se vstřebává, umožňuje pokožce „dýchat“ a zanechává ji po aplikaci hladkou, pružnou, bez nadměrné mastnoty a s čistými póry.
Testováno v Himalájích – byla ověřena schopnost ochrany za extrémních horských podmínek jako je intenzivní slunce, silný vítr a zima.
Dermatologicky testováno.

Jak používat:
Naneste 20 minut před odchodem ven a poté obnovujte aplikaci.

Diskuze a zkušenosti s produktem Sluneční krém s maximální ochranou SPF 50+ (Mountain Sun Cream) 50 ml v komentářích.