Salin S2 solný přístroj pro čistění vzduchu z2981

Salin S2 solný přístroj pro čistění vzduchu (z2981) od www.prozdravi.cz

Salin S2 solný přístroj pro čistění vzduchu

Číslo produktu: z2981
Cena 1789,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Přístroj Salin S2 pracuje na stejném principu jako solná jeskyně, jejíž ozdravné účinky jsou známé již dlouhou dobu a tvoří základní klinické doporučení. Slouží při chronických potížích dýchacích cest.
Přístroj Salin S2 využívá absolutně nový proces v úpravě vzduchu s cirkulací, který prochází přes filtrační blok s granulemi soli, především chloridu sodného. Jeho použití se doporučuje především v noci. Jeho působení je možné zvýšit i přes celý den. Salin S2 zadržuje prach, odstraňuje kouřový a nepříjemný zápach. Přístroj má jednoduchou konstrukci.

Kdy Salin S2 pomáhá:

zvyšuje odolnost organizmu zejména u dětí proti nachlazení,
zabezpečí plnohodnotný a klidný spánek,
navodí psychickou pohodu a relaxaci,
znatelně snižuje problémy s chrápáním,
při astma, bronchitidě, zánětu hrtanu, alergii, zánětu dutin.

Technické parametry:

napětí: 230V / 6-12V,
výkon: 10W,
doporučené množství využití prostoru: max.40 m3
použití: 6 – 10 hodin denně,
životnost filtračního bloku: 4-6 měsíců,
hmotnost: max.1 kg,
rozměry (mm): 105 x 135 x 145,
úroveň hluku: max. 50 d B.

Jak používat:
Pro uvedení přístroje do provozu vložte zástrčku adaptéru do konektoru a pak vložte adaptér do zásuvky 230 V (střídavý proud).
Každodenní používání se postupně zvyšuje od 1-2 hodiny až na 6-8 hodin. V prvních dnech používání přístroje SALIN je množství vyzařované soli
ve vzduchu
větší a je možné, že všeobecné účinky na dýchací ústrojí mohou být intenzivnější. Doporučuje se umístit přistroj na vzdálenost 0.5-1.2 m od uživatele, a to zejména v místnostech s vyšším objemem než je stanoveno. Je doporučeno umístit přístroj vzdálený 1 m od podlahy a to nejlépe na úroveň komody. Nedoporučuje se používat přístroj venku nebo v prostorách s větší vlhkosti a výparů (koupelny, bazény, sauny, sklepy, atd.), v prostorách zaprášených a v místnostech s olejovými aerosoly (kuchyně). Snižuje se tímto doba využití filtračního bloku!

Balení:
solný přístroj s filtrem, adaptér, sáček se sušidlem (nepoužívejte, vyhoďte), návod k použití, záruční list

Upozornění:
V ojedinělých případech se může na začátku objevit zvýraznění jevu kašle. Řídnutí sekretů dýchacího ústrojí aktivuje proces jejich odstranění. Kašel je hlavním mechanismem pro dosažení tohoto procesu, pokud není příliš intenzivní. Pokud jsou záchvaty kašle příliš dotěrné, snižte napětí zařízení na 6 V, popřípadě omezte na začátku dobu používání přístroje. Přístroj nezpůsobuje korozi v prostoru použití.

Diskuze a zkušenosti s produktem Salin S2 solný přístroj pro čistění vzduchu v komentářích.