Rozbití blokád 50 ml z55957

Rozbití blokád 50 ml (z55957) od www.prozdravi.cz

Rozbití blokád 50 ml

Číslo produktu: z55957
Cena 290,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Rozbití blokád je přípravek, který podle čínské medicíny oživuje Xue (krev), přeměňuje Xua Yu (krevní stáze) a rozbíjí Zhen Jia (fixní břišní masy). Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Složení:

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia)
Normální trávení
Osvěžení těla
Normální hladina glukózy v krvi
Pornatka kokosová (Poria cocos)
Pivoňka polokřovitá (Paeonia suffruticosa)
Slivoň africká (Pygeum africanum)
Normální funkce močového měchýře a dolních močových cest
Pivoňka čínská (bělokvětá, Paeonia lactofloris)
Zdraví žen – menopauzální komfort
Pivoňka mléčnokvětá (Radix paeoniae alba)

Přídatné látky:
voda, alkohol

Dávkování:
Užívejte 1 kapku na 1 kg tělesné hmotnosti denně. Denní dávku rozdělit na dvě části – ráno a večer. Před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální. Po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku. Tinkturu užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm. Tinkturu je možné zalít trochou horké vody, čímž dojde k odpaření alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.

Balení:
50 ml (cca 1 100 kapek)

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.

Diskuze a zkušenosti s produktem Rozbití blokád 50 ml v komentářích.