Přírodní jílové čisticí mýdlo s bílým jílem Clayinite ( Face & Body Soap) 110 g kSP285

Přírodní jílové čisticí mýdlo s bílým jílem Clayinite ( Face & Body Soap) 110 g (kSP285) od www.prozdravi.cz

Přírodní jílové čisticí mýdlo s bílým jílem Clayinite ( Face & Body Soap) 110 g

Číslo produktu: kSP285
Cena 129.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Univerzální, avšak výjimečně všestranné čistící mýdlo s obsahem bílého, zeleného a žlutého jílu. Trojkombinace jílů působí jako přírodní detoxikační prostředek, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje nadbytečný kožní maz a odumřelé buňky. Její povrch pročistí, vyhladí, regeneruje a revitalizuje. Mýdlo na bázi kokosového, olivového oleje a rostlinného glycerinu pokožku zvláčňuje, zlepšuje její strukturu, zvyšuje její elasticitu a pevnost bez zbytečného podráždění. Výrobek neobsahuje přidané esenciální oleje ani barviva, čímž je předurčen i pro nejjemnější pleť a pokožku.
Unikátní, ručně vyrobené mýdlo na bázi nejkvalitnějších organických olejů, másel a rostlinného glycerinu. Pečlivě vybrané esenciální oleje a přírodní aromata, blahodárné byliny a jejich výtažky, jako i jiné aktivní složky dodávají každému produktu jedinečnost a podtrhují jeho funkci. V neposlední řadě fascinující vůně mýdel připomínají flóru jednotlivých regionů naší vlasti ale i jiných částí světa. Mýdla jemně očistí a ošetří celé tělo bez jeho vysušování. Zvláčňují pokožku a vážou do ní vlhkost, potěší tak nejen tělo, ale i mysl a duši.

Vlastnosti:

pro nejcitlivější pleť,
všestranné použití,
detoxikační,
proniká hluboko do struktury pokožky,
účinně a šetrně odstraňuje nadbytečný kožní maz a odumřelé buňky,
pročišťuje,
vyhlazuje,
regeneruje,
revitalizuje povrch pokožky,
zvláčňuje,
zlepšuje strukturu,
zvyšuje elasticitu a pevnost,
nedráždí,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:
Výrobek držte v dlani a krouživými pohyby pod tekoucí vodou vhodné teploty vytvořte pěnu, následně opláchněte.

Diskuze a zkušenosti s produktem Přírodní jílové čisticí mýdlo s bílým jílem Clayinite ( Face & Body Soap) 110 g v komentářích.