Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil) kDKR4188

Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil) (kDKR4188) od www.prozdravi.cz

Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil)

Číslo produktu: kDKR4188
Cena 247.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Organický kosmetický olej Malinový je lisovaný za studena. Vzácný olej velmi lehké konzistence s výbornou vstřebatelností a mírně ovocně-kořeněnou vůní, který dokáže účinně chránit pokožku po celý den. Chrání pokožku před škodlivým UV zářením a s ním souvisejícím poškozováním buněk, zabraňuje předčasnému stárnutí, regeneruje pokožku a zlepšuje její strukturu. Obnovuje tón pokožky a navrací jas. Olej vyniká svými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi. Přináší úlevu citlivé a zarudlé pokožce, pomáhá při eliminaci projevů ekzémů, jizev po vyrážkách, lupénce a jiných kožních onemocněních, je elixírem mládí pro zralou pleť s výskytem vrásek. Odbourává volné radikály a zvyšuje imunitu. Tento olej má příznivé účinky při podráždění a spálení po slunění.
Rostlinné oleje izolované z jader, semen a plodů vybraných rostlin a olejnin produkovaných ekologickým hospodářstvím bez GMO, bez použití chemických hnojiv a postřiků, jsou vyráběny lisováním za studena, tj. při tepelném zpracování teplota nepřesáhne 45°C, čímž se zajistí zachování jejich nejvyšší kvalita a jedinečné blahodárné účinky. Biologicky nejbohatší jsou oleje získané jednorázovým lisováním. Tyto oleje nazýváme panenskými. Podle druhu, oleje obsahují cca 98-95% triglyceridů (TAG) a 2-5% doprovodných látek jako jsou vosky, uhlovodíky (zejména skvalen), fytosteroly, fosfolipidy, beta-karoten, vitamin E, minerální látky, chlorofyl a jiné.

Aktivní látky:

nenasycené mastné kyseliny,
vitamín E ve formě alfa a gama-tokoferolů,
omega 3 a omega 6 mastné kyseliny,
karotenoidy.

Vlastnosti:

100% organický produkt,
lisovaný za studena,
lehká konzistence,
chrání pokožku před UV zářením,
hydratuje pokožku,
regeneruje ji,
zlepšuje její strukturu,
obnovuje její tón,
navrací jas,
chrání před stárnutím,
hojí kožní problémy,
má protizánětlivé vlastnosti,
má antioxidační účinky,
hojivé účinky po spálení sluncem,
snadno se vstřebává,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:

Tělo a obličej:

Přiměřené množství přípravku naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit můžete krk, dekolt i pokožku celého těla. Jemně krouživými, resp. klapavými pohyby vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.
Vlasy:
 Přiměřené množství přípravku naneste před umytím na vlasy a pokožku hlavy pro dokonalou výživu vlasové pokožky a suchých, roztřepených konečků vlasů, resp. následně po jejich umytí na usnadnění rozčesávání.

Diskuze a zkušenosti s produktem Organický kosmetický olej Malinový (Raspberry Oil) v komentářích.