Organické tekuté mýdlo na ruce Olivovník (Liquid Hand Wash) 400 ml kSP288

Organické tekuté mýdlo na ruce Olivovník (Liquid Hand Wash) 400 ml (kSP288) od www.prozdravi.cz

Organické tekuté mýdlo na ruce Olivovník (Liquid Hand Wash) 400 ml

Číslo produktu: kSP288
Cena 199.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Zelené zlato, elixír krásy! Jedním z nejcennějších a nejznámějších olejů využívaných ve službách krásy je jednoznačně olivový olej. Extra panenský, za studena lisovaný olivový olej je bohatým zdrojem mnoha cenných látek. Čím hodnotnější je olej, tím vyšší je obsah tzv. sekundárních rostlinných účinných látek, tj. fenolů, které jsou zodpovědné za jeho mimořádně regenerační účinky. Pro dermatologii je zvlášť zajímavý oleuropein, který se nachází pouze v olivovém oleji a olivových listech. Účinkuje silně antioxidačně a stimuluje regeneraci buněk. Obsahuje zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny (asi 60-80%), vitaminy A, D, E a K. Produktová řada Olivovník se výborně hodí pro obzvlášť suchou a citlivou pokožku, dokonce i pro naše ratolesti. Pokožku krásně hydratuje, zvláčňuje a díky obsahu cenných látek a vitamínů ji vyživuje a remineralizuje.
Čisté a jemňoučké! Tekuté mýdlo na ruce, které je navržené z rostlinných tenzidů, zaručí adekvátní očistu rukou. Přidaný olivový a jojobový olej a výtažek z aloe vera zabraňují zbytečnému a opětovnému vysušování. Dopřejte si krásnou pokožku rukou!

Vlastnosti:

dokonale čistí,
hydratuje,
zanechává jemnou pokožku,
vyživuje,
hodí se i pro obzvlášť suchou a citlivou pokožku,
vhodné pro každodenní použití,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:
Naneste na mokrou pokožku rukou a krouživými pohyby vytvořte pěnu, následně opláchněte vodou vhodné teploty.

Diskuze a zkušenosti s produktem Organické tekuté mýdlo na ruce Olivovník (Liquid Hand Wash) 400 ml v komentářích.