Olivový šampon 250 ml z55873

Olivový šampon 250 ml (z55873) od www.prozdravi.cz

Olivový šampon 250 ml

Číslo produktu: z55873
Cena 249,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Olivový šampon nabízí inovativní recepturu vyrobenou z přírodních látek a výtažku z oliv pro normální, suché nebo barvené vlasy. Díky účinku antioxidantů a vitamínů A a E, vlasy posiluje, regeneruje a zanechává je zářivé na pohled a jemné na dotek. jim dodávají sílu, vitalitu a lesk.
Šampon má nový a inovativní vzorec s přírodními přísadami a extrakty olivového oleje, který dodává každému typu vlasů lesk. Šampon uvolňuje vlasový efekt, regeneruje jej a změkčuje jej na dotek. Šampon vlasy obnovuje a zanechává je zářivé na pohled a jemné na dotek. Vlasy čistí a zároveň posiluje a dodává vitalitu a lesk. Tento šampon současně respektuje pokožku hlavy, kterou pokožku drží každý vlasový folikul. Vlasy proto zůstávají světlé, rekonstruované a měkké na dotek – lesklé, silné, životně důležité. Šampon je vhodný k čištění všech typů vlasů.

Jak používat:
Vmasírováním aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy. Po použití opláchněte.

Balení:
250 ml

Upozornění:
Uchovávejte v chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením a před zdroji tepla. V důsledku obsahu přírodních složek se barva a struktura přípravku mohou lišit.

Diskuze a zkušenosti s produktem Olivový šampon 250 ml v komentářích.