Obohacený vyhlazující krém proti prvním vráskám Creme Nirvanesque Enrichie (1st Wrinkles Rich Smoothing Cream) 50 ml

Obohacený vyhlazující krém proti prvním vráskám Creme Nirvanesque Enrichie (1st Wrinkles Rich Smoothing Cream) 50 ml (kNX020) od www.prozdravi.cz

Obohacený vyhlazující krém proti prvním vráskám Creme Nirvanesque Enrichie (1st Wrinkles Rich Smoothing Cream) 50 ml

Číslo produktu: kNX020
Cena 439.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Creme Nirvanesque Enrichie vyhlazuje první vrásky a bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Vhodné pro suchou až velmi suchou pleť.

Aktivní látky:

modrý lotos, maková semínka, acmella, Calmosensine® – redukují hloubku, délku i počet prvních vrásek,
amaranth a růžový muškát – zjemňují pleť.
Účinky:
vyhlazuje jemné vrásky,
zjemňuje a rozjasňuje,
navrací pleti svěží a odpočatý vzhled,
uvolňuje napětí suché pleti.

Vlastnosti:

bez parabenů,
nekomedogenní (neucpává póry).

Jak používat:

Každé ráno a/nebo večer nanášejte krém na čistou pleť obličeje a krku.
Informace o značce Nuxe
Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.
Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.
Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Diskuze a zkušenosti s produktem Obohacený vyhlazující krém proti prvním vráskám Creme Nirvanesque Enrichie (1st Wrinkles Rich Smoothing Cream) 50 ml v komentářích.