Naše mléko 3 (12 m+) s příchutí banánu 750 g z54892

Naše mléko 3 (12 m+) s příchutí banánu 750 g (z54892) od www.prozdravi.cz

Naše mléko 3 (12 m+) s příchutí banánu 750 g

Číslo produktu: z54892
Cena 509,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Naše mléko 3 s příchutí banánu je batolecí mléčná výživa z bílkovin kozího mléka v prášku pro děti od 12 měsíců do 3 let.
Naše mléko se vyrábí z vysoce kvalitného kozího mléka, dodává všechny nezbytné vitamíny, minerály a další složky potřebné k výživě kojenců. Zpracováno za nejpřísnějších hygienických podmínek. Čistota chovu a jedinečná metoda zpracování znamená příjemnou chuť a vůni. Přípravek respektuje přísnější požadavky pediatrů a odborných lékařských společností na výživu kojenců a malých dětí ESPGHAN (Evropská společnost pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu) a EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin).

Hlavní přednosti:

s vápníkem a vitamínem D, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí,
vše nezbytné pro správný vývoj vašeho miminka,
chutné a snadno stravitelné,
s příchutí banánu,
bez kravského mléka,
bez palmového oleje,
s nízkým obsahem alergizující bílkoviny alfa s1-kaseinu.

Složení:
plnotučné kozí mléko, maltodextrin, kozí laktóza, syrovátkové proteiny kozího mléka, řepkový olej, slunečnicový olej, přírodní aroma, fruktooligosacharidy, mléčnan vápenatý, emulgátor: řepkový lecitin, hydrogenuhličitan sodný, cholin, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin, taurin, mléčnan železnatý, nukleotidy (cytidin 5´-monofosforečnan, uridin 5´-monofosforečnan, adenosin 5´-monofosforečnan, inosin 5´-monofosforečnan, guanosin 5´-monofosforečnan), mléčnan zinečnatý, cholekalciferol, síran měďnatý, retinyl-palmitát, seleničitan sodný

Balení:
750 g

Upozornění:
Užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Diskuze a zkušenosti s produktem Naše mléko 3 (12 m+) s příchutí banánu 750 g v komentářích.