Masážní gel 2v1 Play Smyslný 200 ml

Masážní gel 2v1 Play Smyslný 200 ml (kDX014) od www.prozdravi.cz

Masážní gel 2v1 Play Smyslný 200 ml

Číslo produktu: kDX014
Cena 189.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Ve vašem milostném životě si jistě najde své místo.

Vlastnosti:

lubrikační a masážní gel v jednom,
je jedlý,
pro vášnivou předehru,
pro každodenní příjemné milování,
povzbudí vaši smyslnost,
jemná parfemace a ovocná chuť.

Upozornění:

“Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.”
Informace o značce Durex

Se značkou DUREX je společnost SSL předním výrobcem kondomů. DUREX se prodává ve více než 150 zemích světa a je leaderem na více než 40 světových trzích. DUREX je zkratka tří slov, která vyjadřují tři základní charakteristiky jejích výrobků:
DUrability (Trvanlivost), Reliability (Spolehlivost), EXcellence (Dokonalost). Proto i filozofie značky DUREX je přinášet lidem to nejlepší, co sexuální život může poskytnout. Název značky byl registrován v roce 1935. DUREX spolupracuje se specialisty z oblasti zdravotní péče, vládami, institucemi a organizacemi, včetně Světové zdravotnické organizace, UNAIDS a Populačního fondu OSN, aby globálně podpořil sexuální zdraví a vyzdvihl důležitost používání kondomů jako účinné ochrany proti HIV a dalším pohlavně přenosným chorobám.

Diskuze a zkušenosti s produktem Masážní gel 2v1 Play Smyslný 200 ml v komentářích.