Dermatix na jizvy 15 g z2872

Dermatix na jizvy 15 g (z2872) od www.prozdravi.cz

Dermatix na jizvy 15 g

Číslo produktu: z2872
Cena 1254,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Dermatix je průhledný rychleschnoucí silikonový gel k prevenci a potlačení vystouplých nevyzrálých jizev.
Pokud je kůže poraněna (úrazem, chirurgickým zákrokem apod.), nemůžete zamezit vzniku jizvy, ale můžete potlačit její viditelnost. Je nutné začít s aplikací Dermatixu ihned po zahojení rány. Jizvu není možné „zneviditelnit“. Dermatix však dokáže výrazně a účinně zlepšit vzhled čerstvé i starší jizvy.
Dermatix se používá k ošetření a prevenci vzniku keloidních a hypertrofických jizev poté, co je rána zhojena a povrch je celistvý. Přípravek se snadno aplikuje na všechna místa kůže, včetně obličeje, kloubů a kožních záhybů. Po rychlém zaschnutí tvoří průhledný krycí „film“.

Kdy Dermatix pomáhá:

hydratuje a částečně uzavírá stratum corneum,
ochraňuje před působením vnějších vlivů,
odpuzuje buňky podporující růst jizvy,
vyhlazuje, změkčuje a zjemňuje většinu jizev,
zmírňuje svědění a nepříjemné pocity způsobené jizvou,
urychluje vyblednutí jizvy.

Složení:
Polysiloxan, oxid křemičitý

Jak používat:
Postižené místo omyjte a osušte. Jemně vmasírujte malé množství na povrch jizvy. V případě, že nanesete větší množství, jemně setřete přebytek, abyste zamezili znečištění oděvu. Nanášejte 2x denně, ráno a večer, minimálně po dobu 2 měsíců. Kosmetické přípravky lze aplikovat až po úplném zaschnutí přípravku.

Balení:
15 g

Upozornění:
Určeno pouze k zevnímu použití. Vhodné i pro děti a osoby s citlivou pokožkou. Obsahuje polysiloxan. Nepoužívejte na otevřené nebo čerstvé rány, na sliznice a příliš blízko očí. Přípravek nesmí být nanášen přes jiné přípravky používané při léčbě kůže. Ve vyjímečných případech může Dermatix způsobit zarudnutí kůže, bolest nebo podráždění kůže. Objeví-li se některý z těchto příznaků nebo i jiné nežádoucí příhody, poraďte se s lékařem. Bez parfemace.

Diskuze a zkušenosti s produktem Dermatix na jizvy 15 g v komentářích.