Cytosan Inovum 90 kapslí z2549

Cytosan Inovum 90 kapslí (z2549) od www.prozdravi.cz

Cytosan Inovum 90 kapslí

Číslo produktu: z2549
Cena 799,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Cytosan Inovum je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a zásobení organismu minerály a stopovými prvky.

Složení v 1 kapsli:

358.4 mg
Lignohumát draselný
50 mg
Rašelinový humát
50 mg
Zelený jíl
(Solum fullonum)
40 mg
Silymarin
Normální trávení a funkce jater, pročištění
Antioxidant
Normální hladina cukru v krvi
Normální činnost srdce
Přirozená obranyschopnost – odolnost
1.6 mg
Kyselina jantarová

Přídatné látky:
želatina, brilantní modř FCF (barvivo), ponceau 4R (barvivo),
chinolinová žluť (barvivo), žluť SY (barvivo), oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování:
Užívejte děti 3-6 let 1/2 kapsle denně v teplém čaji slazeném medem. Děti 6-12 let 1 kapsle denně. Dospělí a děti od 12 let 1–2 kapsle denně, pro rychlou aktivaci možno až 3 kapsle denně. Po 2-4 týdnech užívání je nutná 1 týden pauza.
Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Další použití:

Intenzivní pleťová maska:
Rozpusťte obsah kapsle v malém množství vody nebo přípravku Fytomineral a získáte intenzivní regenerační pleťovou masku, kterou naneste na obličej a dekolt. Po úplném oschnutí masku smyjte. Účinky masky můžete modifikovat tím, že přidáte malé množství některého z bioinformačních krémů Energy. Hustou kaši z Cytosanu Inovum je možné použít všude tam, kde došlo k intenzivnímu poškození kůže (popáleniny, odřeniny, zasažení dráždivou látkou).

Výživa pro rostliny:
Rozpustíme-li kapsli v několika litrech vody, můžeme blahodárné účinky humátů dopřát i rostlinám. Pravidelným zaléváním lze zvýšit nejen výnos, ale i kvalitu pěstovaných plodin a jejich odolnost vůči plísním. Z jedné kapsle se dá připravit hodnotné hnojivo pro všechny pokojové rostliny.

Pro zvířata:
Cytosan Inovum je přípravek, který můžete bez obav podávat svému domácímu mazlíčkovi. Lze jej použít pro zvyšování energie chovných zvířat.

Balení:
90 kapslí – dávka na 1,5-3 měsíce

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Je nutné zvýšit příjem tekutin a neužívat přípravek trvale. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a tmenu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.

Diskuze a zkušenosti s produktem Cytosan Inovum 90 kapslí v komentářích.