Cesta staletími (Ing. Zdeňka Jordánová) z3215

Cesta staletími (Ing. Zdeňka Jordánová) (z3215) od www.prozdravi.cz

Cesta staletími (Ing. Zdeňka Jordánová)

Číslo produktu: z3215
Cena 198,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Kniha Cesta staletími pojednává o energii našeho záměru, která otevírá další události a zajímavé shody náhod.
Všechno to začalo malou modrou známkou. A pak jedním obrazem, který jsem
namalovala jen tak, podle fantazie. A poté přišlo nekonečné množství
„shod náhod“, které ale byly nevyhnutelné! Zprávy od naší duše!
Přicházejí k nám stále! Jen na nás záleží, kdy v nich konečně začneme
číst. Kdy konečně uslyšíme to volání odněkud z velké dálky, ale přesto
tak zvláštně blízko. Spojte zkušenosti své duše! Je čas! Poznejte
tajemství svého života, setkejte se sami se sebou. Je fantastické stát
před obrazem vlastní duše, který v nás žil po staletí.
Ing. Zdeňka Jordánová miluje příběhy, protože jí pomáhají poznávat souvislosti. Příběhy vyřešené i nevyřešené, neboť vesmírné zákonitosti v nich určují pravidla hry pro náš život. Čím více porozumíme těmto zákonitostem, tím více se můžeme projevit a vytvořit si život podle svých představ. Autorka pracuje prostřednictvím své poradny a pořádá vzdělávací kurzy.
Úryvek z úvodu:
Kdysi dávno, když jsem byla ještě dost malá, stala se mi zvláštní věc. Na první pohled to nebyla událost ničím zajímavá, pro mě ale ano…
Jednou mi sousedka přinesla poštovní známku. Byla blankytně modrá, voněla dálkami a byl na ní nápis Malta. Dobře si pamatuji na tehdejší pocit. Všechno na té známce byla jakoby známé … ale něco dalekého, něco až hluboko za tím vším.
Myšlenka na Maltu se ale vracela stále a stále častěji. Dala jsem si úkol. V tomto životě spojím zkušenosti své duše. Ano, chci, aby můj život byl již dokonale vědomý, spojím všechno, co o sobě vím, kruh se uzavře a dokončím pouť své duše za hledáním svých vlastních kořenů a zkušeností. Nebude již přítomnost ani minulost, bude to jedno a to samé, probíhající vlastně najednou, neboť všechno na sebe tak dokonale navazuje a prolíná se, že se to nakonec spojí v jedno. Pak zbude jen přítomnost, která ovšem nebude z donucení, ale na základě hlubokého poznání sebe sama … a svého osobního příběhu, který však přesahuje zkušenost jednoho či více životů, který bude o tom, jak to všechno „začínalo“. Je-li to samozřejmě možné…
Energie našeho záměru otevřela další události a zajímavé shody náhod. A o tom všem pojednává kniha, kterou držíte v ruce.

Počet stran:
248

Rozměry:
120 x 170 mm

Vazba:
vázaná

Jazyk:
český

Diskuze a zkušenosti s produktem Cesta staletími (Ing. Zdeňka Jordánová) v komentářích.