Čaj ACTIVE – bezový květ s pomerančem 30g z41534

Čaj ACTIVE - bezový květ s pomerančem 30g (z41534) od www.prozdravi.cz

Čaj ACTIVE – bezový květ s pomerančem 30g

Číslo produktu: z41534
Cena 53,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Čaj
ACTIVE je svým složením předurčen k tomu, aby osvěžil organismus. Základem je květ černého bezu doplněný červeným pomerančem, citronovou trávou a mátou nezbytnou v každém osvěžujícím nápoji.
Základní specifikace Čaj ACTIVE s citronovou trávou funkce:

Bez černý (Sambucus nigra), resp. jeho květ a plod má široké využití ve farmacii, léčitelství i potravinářstvíCitronová tráva (Cymbopogon stratus) má díky obsaženým silicím výraznou citronovou vůni.Červený pomeranč (Citrus aurantium dulcis) dodává tomuto čaji svěží citrusovou chuť, výborně tedy chutná i vychlazenýMáta peprná (Mentha piperita) dodává čaji i chlazeným nápojům příjemnou svěžest a vůni Detailní popis Čaj ACTIVE s citronovou trávou
Složení:
černý bez květ 25%, ostružiník, pomeranč oplodí 16%, šípek, citronová tráva 11%, máta 7%, aroma grapefruit, aroma limetka.
Skladujte v suchu.
Obsah:
30g (20 nálevových sáčků po 1,5g)
Vyrobeno v:
České republice
Návod na přípravu:

Nálevový sáček vložte do šálku a zalijte 250ml vroucí vody a nechte 4-6 minut vyluhovat. TIP – domácí ledový čaj (bez cukru a barviv za pár korun)
Vložte do džbánku nebo jiné nádoby 4 nálevové sáčky a zalijte 1l vroucí vody. Nechte vychladit, zasypte několika kostkami ledu, přidejte nakrájenou limetku nebo čtvrtku grepu a pár lístků máty. Dobrou chuť

Diskuze a zkušenosti s produktem Čaj ACTIVE – bezový květ s pomerančem 30g v komentářích.