Březový detoxikační set

Březový detoxikační set (kWD379) od www.prozdravi.cz

Březový detoxikační set

Číslo produktu: kWD379
Cena 485.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Pro očistu organismu od škodlivých látek a usazenin přirozenou cestou.

Sada obsahuje:

Bio Březová šťáva (bez cukru) 2 x 200 ml
Sportovní
láhev Weleda 0,5 l
Bio Březová šťáva (bez cukru) 2 x 200 ml
Vnitřní očistná kúra celého organismu! Pouhá vnější péče o pokožku postiženou celulitidou nestačí, opravdu účinná kúra proti celulitidě je komplexní péče!

Aktivní látky:

flavonoidy obsažené v březových listech – působí mírně močopudně a podporují tak očistnou kúru, která se v závěru projeví zdravou a odpočatě vyhlížející pletí.
Účinky:
pozitivně působí na stav pokožky zevnitř, čistí organismus a aktivuje látkovou výměnu v pokožce,
pravidelné užívání této šťávy lze přirovnat k oživující zdravotní kúře a to díky působení březových lístků šetrně nasbíraných z ekologicky pěstovaných stromů,
tento ušlechtile trpký, ale chutný nápoj napomáhá očišťování organismu vyplavováním nejrůznějších usazenin z těla zcela přirozenou cestou.

Jak používat:

Užívejte 2 – 3x denně zředěnou vodou či čajem.

Složení:

vodný výluh z listů břízy*, citrónová šťáva**
* z ekologického sběru ve volné přírodě ** z biologicko-dynamického zemědělství
Informace o značce Weleda
Kořeny firmy WELEDA sahají do roku 1914, kdy rakouský chemik Dr. Oskar Schmiedl zakládá v Dornachu ve Švýcarsku, nedaleko Basileje, laboratoř na výrobu rostlinných barev. Společnost Weleda je nositelem ochranné známky Kontrolované přírodní kosmetiky (BDIH), kterou uděluje každému novému přírodnímu kosmetickému produktu po splnění přísných kritérií mezinárodní institut Ecocontrol se sídlem v německém Osterode. Všechny výrobky této značky naplňují důležité poslání, totiž dívat se na lidský organismus jako na nedělitelný celek a přispívat k jeho zdraví a rovnováze. Společnost spolupracuje s ekologickými organizacemi na celém světě a snaží se tak naplňovat svůj postoj zodpovědnosti člověka za přírodu. Výrobky WELEDA nacházejí v Čechách spokojené zákazníky již 75. rokem. Žádné výrobky značky WELEDA nejsou testované na zvířatech.

Diskuze a zkušenosti s produktem Březový detoxikační set v komentářích.