Biopron Laktobacílky 30 pastilek z55695

Biopron Laktobacílky 30 pastilek (z55695) od www.prozdravi.cz

Biopron Laktobacílky 30 pastilek

Číslo produktu: z55695
Cena 169,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Cucavé pastilky s višňovou příchutí Biopron Laktobacílky představují chutnou alternativu probiotických výrobků. Hlavní podíl obsažených probiotik tvoří bifidobakterie, které jsou důležité zejména pro dětský organismus.

Biopron Laktobacílky obsahují:

probiotika – živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele.
Kombinace 3 probiotických kmenů s vysokým podílem bifidobakterií je vhodná zejména pro děti. Obsažené probiotické kmeny mají vysokou odolnost vůči působení žaludečních a žlučových kyselin, vysokou schopnost adheze k buňkám střevního epitelu a dlouhou dobu životaschopnosti.
Bifidobacterium longum Lactobacillus acidophilus Lactobacillus rhamnosus
50%40%10%
1 x 109 CFU*
*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (Colony Forming Units)

Složení v 1 pastilce:

Probiotický komplex

Přídatné látky:
sorbitol (sladidlo), extrakt z červené řepy (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina citronová (antioxidant), aroma višeň, mastek, oxid křemičitý (protispékavé látky), sukralóza (sladidlo)

Dávkování:
Dospělí a děti od 3 let 1 pastilku denně.

Balení:
30 cucavých pastilek – dávka na 1 měsíc

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je vhodný od 3 let. Mohou jej užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu při teplotách 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci.

Diskuze a zkušenosti s produktem Biopron Laktobacílky 30 pastilek v komentářích.