Biopron Forte 30 tob. z55680

Biopron Forte 30 tob. (z55680) od www.prozdravi.cz

Biopron Forte 30 tob.

Číslo produktu: z55680
Cena 229,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Biopron® Forte obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotika inulin a fruktooligosacharidy.

Produkt Biopron Forte obsahuje:

probiotika – živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele,
Saccharomyces boulardii – probiotická kvasinka, která je velmi dobře tolerovaná,
prebiotika – selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav.
Probiotický komplex Biopron® Forte kombinuje jedinou probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii s kmeny rodu Lactobacillus a prebiotiky inulinem a fruktooligosacharidy. Kombinace probiotické kvasinky a laktobacilů umožňuje širší spektrum použití.

Složení v denní dávce (2 tobolky):

10×10 9 mg CFU (Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus rhamnosus)
80 mg
Fruktooligosacharidy
50 mg
Inulin (prebiotikum)

Přídatné látky:
želatina, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování:
Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku 1-2x denně při jídle. V případě vodnaté stolice se doporučuje užívat 2 tobolky denně.
V případě poruch trávení na vašich cestách je přípravek vhodné užívat 1 týden před plánovanou cestou do exotických krajin a dále pak po celou dobu cestování.

Balení:
30 tobolek – dávka na 15-30 dní

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotách 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci. Výrobek není určen pro děti do 6 měsíců. Výrobek neobsahuje lepek. Nenahrazuje pestrou stravu. Složení doplňku stravy Biopron® Forte bylo odborně posouzeno Českou pediatrickou společností.

Diskuze a zkušenosti s produktem Biopron Forte 30 tob. v komentářích.