BIO Tělové máslo 150 ml kPV027

BIO Tělové máslo 150 ml (kPV027) od www.prozdravi.cz

BIO Tělové máslo 150 ml

Číslo produktu: kPV027
Cena 229.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Bio Tělové máslo PURITY VISION® obsahuje pouze ty nejluxusnější, čistě přírodní složky v Bio kvalitě. Díky důkladnému vyšlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle vstřebává. Navíc je vhodné i pro citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku. Díky jedinečné receptuře obsahuje vysoký podíl vitalizujících látek, které mají příznivý účinek na zdraví a vzhled pokožky. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant, chrání pleť před působením nepříznivých vnějších vlivů, a napomáhá tak obnovovat mladistvý vzhled a svěžest. Vitamín A podporuje oběhový́ a cévní systém a vitamín F napomáhá hydrataci pleti a zpomaluje proces stárnutí kožních buněk.
Účinné látky:
100% Raw Bio Arganový olej – pochází z Maroka a je odedávna považován za elixír mládí a krásy. Má vysoký obsah účinných látek jako jsou tokoferoly, esenciální mastné kyseliny, karoteny a vitamíny A, E a F. Díky těmto látkám má silné antioxidační a protistárnoucí účinky a vyhlazuje drobné vrásky či strie. Navíc pokožku regeneruje, hydratuje a vitalizuje.
Bio Bambucké máslo – pochází z jedinečné východoafrické odrůdy máslovníku afrického (Vitellaria Nilotica). Díky vysokému obsahu vitamínů (A, D, E a F) a nenasycených mastných kyselin hloubkově regeneruje a vyživuje pokožku. Jedinečná skladba účinných látek podporuje už tak skvělé anti-aging vlastnosti másla, které má navíc i protizánětlivé a hojivé vlastnosti a poradí si i s drobnými rankami a popáleninami.
Raw Bio Kokosový olej – díky speciální technologii výroby má všechny prospěšné látky jako čerstvě otevřený kokos. Najdete mezi nimi kyselinu laurovou a vitamíny A, C a E.

Vlastnosti:

pečuje o pokožku,
regeneruje, hydratuje a vyživuje pokožku,
rychle se vstřebává,
má lehkou texturu,
není dodatečně aromatizováno, má svou původní lehce oříškovou vůni.

Jak používat:
Aplikujte po koupeli na ještě vlhkou pokožku. Máslo uzamkne v pokožce vlhkost a zanechá ji hedvábně jemnou.

Diskuze a zkušenosti s produktem BIO Tělové máslo 150 ml v komentářích.