Bio švestky na zimu 140g

Bio švestky na zimu 140g (z54933) od www.prozdravi.cz

Bio švestky na zimu 140g

Číslo produktu: z54933
Cena 76,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Nasušili jsme pro Vás BIO švestky, které pocházejí výhradně ze sadů, kde je hospodařeno dle zásad ekologického zemědělství. Švestky jsou pečlivě přebrány, zbaveny stopek a odpeckovány. Sušili jsme je několik dní, aby bylo zachováno co možná nejvíce vitamínů a prospěšných látek. Pro vyváženost chutí jsme je zakápli malým množstvím BIO agáve sirupu. Samozřejmostí je, že švestky nejsou sířeny ani nikterak chemicky ošetřeny.  Tady u nás na Slovácku se každá švestka musí rozhodnout komu udělá radost. Některá skočí do sudu s kvasem a některá k nám do sušárny… Obě volby jsou skvělé!Složení:
Švestky sušené vypeckované* 95%, agáve sirup* 5% (* produkt ekologického zemědělství).
Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.Obsah:
110g
Země původu:
Česká republika
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1154 k J/276 kcal Tuky 0,4 g  z toho nas. mast. kys. 0,1 g Sacharidy 65 g z toho cukry 62,7 g Bílkoviny 2 g Sůl <0,1 g Nasušili jsme pro Vás BIO švestky, které pocházejí výhradně ze sadů, kde je hospodařeno dle zásad ekologického zemědělství. Švestky jsou pečlivě přebrány, zbaveny stopek a odpeckovány. Sušili jsme je několik dní, aby bylo zachováno co možná nejvíce vitamínů a prospěšných látek. Pro vyváženost chutí jsme je zakápli malým množstvím BIO agáve sirupu. Samozřejmostí je, že švestky nejsou sířeny ani nikterak chemicky ošetřeny.  Tady u nás na Slovácku se každá švestka musí rozhodnout komu udělá radost. Některá skočí do sudu s kvasem a některá k nám do sušárny... Obě volby jsou skvělé! Složení: Švestky sušené vypeckované* 95%, agáve sirup* 5% (* produkt ekologického zemědělství). Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Obsah: 110g Země původu: Česká republika Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1154 k J/276 kcal Tuky 0,4 g  z toho nas. mast. kys. 0,1 g Sacharidy 65 g z toho cukry 62,7 g Bílkoviny 2 g Sůl <0,1 g

Diskuze a zkušenosti s produktem Bio švestky na zimu 140g v komentářích.

Výrazy z vyhledávačů: