Bio sirup zázvor 320g z54936

Bio sirup zázvor 320g (z54936) od www.prozdravi.cz

Bio sirup zázvor 320g

Číslo produktu: z54936
Cena 118,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Oddenky Zázvoru lékařského se používají v Čínských a Indických kuchyních už více než tři tisíce let. Už první arabští obchodníci si všimli, že oddenky zázvoru se v teple nekazí, a proto se stal zázvor jedním z prvních koření dovážených do Evropy i Afriky. Dnes se zázvor používá při přípravě pokrmů snad ve všech koutech světa. Jeho pikantní chuť najdeme také v nápojích, od limonád, přes čaj, až k pivu. Už samotný název Zázvoru lékařského napoví také o jeho oblibě v historickém léčitelství. V ajurvédské a tradiční čínské medicíně jsou účinky zázvoru přímo nenahraditelné. Zcela bez nadsázky a po právu ho lze přirovnat ke zmiňovanému „zázračnému kořenu přírody“. Nepodceňujte tuto rostlinu s květy připomínajícími orchideje…Složení:

Zahuštěná šťáva z bílých hroznů* 90%, citrónová šťáva* 4%, čerstvý zázvor* (* produkt ekologického zemědělství). Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.
Obsah:
350g
Země původu:
Česká republika
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1011 k J/242 kcal Tuky 1 g
z toho nas. mast. kys. 0,3 g Sacharidy 55 g z toho cukry 53,4 g Bílkoviny 2,3 g Sůl <0,1 g Oddenky Zázvoru lékařského se používají v Čínských a Indických kuchyních už více než tři tisíce let. Už první arabští obchodníci si všimli, že oddenky zázvoru se v teple nekazí, a proto se stal zázvor jedním z prvních koření dovážených do Evropy i Afriky. Dnes se zázvor používá při přípravě pokrmů snad ve všech koutech světa. Jeho pikantní chuť najdeme také v nápojích, od limonád, přes čaj, až k pivu. Už samotný název Zázvoru lékařského napoví také o jeho oblibě v historickém léčitelství. V ajurvédské a tradiční čínské medicíně jsou účinky zázvoru přímo nenahraditelné. Zcela bez nadsázky a po právu ho lze přirovnat ke zmiňovanému „zázračnému kořenu přírody“. Nepodceňujte tuto rostlinu s květy připomínajícími orchideje... Složení: Zahuštěná šťáva z bílých hroznů* 90%, citrónová šťáva* 4%, čerstvý zázvor* (* produkt ekologického zemědělství). Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Obsah: 350g Země původu: Česká republika Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1011 k J/242 kcal Tuky 1 g z toho nas. mast. kys. 0,3 g Sacharidy 55 g z toho cukry 53,4 g Bílkoviny 2,3 g Sůl <0,1 g

Diskuze a zkušenosti s produktem Bio sirup zázvor 320g v komentářích.