Bio sirup černý rybíz 320g z54937

Bio sirup černý rybíz 320g (z54937) od www.prozdravi.cz

Bio sirup černý rybíz 320g

Číslo produktu: z54937
Cena 118,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Za rozšíření rybízu po Evropě můžeme být vděční německým mnichům, kteří jej začali pěstovat ve svých zahrádkách jako léčivou rostlinu již počátkem středověku. Byli si dobře vědomi jeho obrovské síly v boji, s dnes banálními, ale tehdy často smrtelnými nemocemi. Černý rybíz je ovocem s jedním z nejvyšších obsahů vitamínu C, kdy pouhá hrstka kuliček strčí jakýkoliv citrón do kapsy. Je doslova plný antioxidantů a bioaktivních flavonoidů, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí po fyzické, ale i psychické stránce a celkově nadměrnému opotřebení organismu. Důkazem hodnoty černého rybízu je i jeho botanické rodové jméno „ribes“ pocházející z arabského „ribás“ což znamená rebarbora. A právě ve středověku jím byla tato léčivá rostlina s úspěchem nahrazována.
Opravdu sirup obsahuje černý rybíz? ANO, na výrobu jedné skleničky jsme použili 64g černého rybízu. Šťávu jsme lisovali přímo z bobulí, takže není ředěna z koncentrátu, jako v klasických džusech.
Opravdu v sirupu není nasypaný ani gram cukru?

ANO, ani gram. Sladká chuť sirupu je dosažena pouze přídavkem šťávy z vyzrálých bílých hroznů, ze které byla odpařena přebytečná voda.
Opravdu sirup obsahuje jen ovoce? ANO, na výrobu jedné skleničky jsme použili téměř 3/4kg BIO ovoce.
Opravdu je sirup bez ,,Éček”? ANO, bez jakýchkoliv aditiv, bez konzervantů, barviv a aromat.
Opravdu je sirup v BIO kvalitě? ANO, náš BIO Sirup Černý Rybíz je vyroben pouze z ovoce pěstovaného dle zásad ekologického zemědělství.Složení:
Zahuštěná šťáva z bílých hroznů* 80%, šťáva z černého rybízu* 20% (*produkt ekologického zemědělství).
Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat.

Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.
Obsah:
350g
Země původu:
Česká republika
Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 1011 k J/242 kcal Tuky 0,9 g
z toho nas. mast. kys. 0,3 g Sacharidy 55 g z toho cukry 50,3 g Bílkoviny 2,2 g Sůl <0,1 g Za rozšíření rybízu po Evropě můžeme být vděční německým mnichům, kteří jej začali pěstovat ve svých zahrádkách jako léčivou rostlinu již počátkem středověku. Byli si dobře vědomi jeho obrovské síly v boji, s dnes banálními, ale tehdy často smrtelnými nemocemi. Černý rybíz je ovocem s jedním z nejvyšších obsahů vitamínu C, kdy pouhá hrstka kuliček strčí jakýkoliv citrón do kapsy. Je doslova plný antioxidantů a bioaktivních flavonoidů, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí po fyzické, ale i psychické stránce a celkově nadměrnému opotřebení organismu. Důkazem hodnoty černého rybízu je i jeho botanické rodové jméno „ribes“ pocházející z arabského „ribás“ což znamená rebarbora. A právě ve středověku jím byla tato léčivá rostlina s úspěchem nahrazována. Opravdu sirup obsahuje černý rybíz? ANO, na výrobu jedné skleničky jsme použili 64g černého rybízu. Šťávu jsme lisovali přímo z bobulí, takže není ředěna z koncentrátu, jako v klasických džusech. Opravdu v sirupu není nasypaný ani gram cukru? ANO, ani gram. Sladká chuť sirupu je dosažena pouze přídavkem šťávy z vyzrálých bílých hroznů, ze které byla odpařena přebytečná voda. Opravdu sirup obsahuje jen ovoce? ANO, na výrobu jedné skleničky jsme použili téměř 3/4kg BIO ovoce. Opravdu je sirup bez ,,Éček”? ANO, bez jakýchkoliv aditiv, bez konzervantů, barviv a aromat. Opravdu je sirup v BIO kvalitě? ANO, náš BIO Sirup Černý Rybíz je vyroben pouze z ovoce pěstovaného dle zásad ekologického zemědělství. Složení: Zahuštěná šťáva z bílých hroznů* 80%, šťáva z černého rybízu* 20% (*produkt ekologického zemědělství). Bez zahušťovadel, bez konzervačních látek, bez barviv a aromat. Bez přidaného cukru. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Obsah: 350g Země původu: Česká republika Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1011 k J/242 kcal Tuky 0,9 g z toho nas. mast. kys. 0,3 g Sacharidy 55 g z toho cukry 50,3 g Bílkoviny 2,2 g Sůl <0,1 g

Diskuze a zkušenosti s produktem Bio sirup černý rybíz 320g v komentářích.