BIO repelent proti komárům 90 ml z55052

BIO repelent proti komárům 90 ml (z55052) od www.prozdravi.cz

BIO repelent proti komárům 90 ml

Číslo produktu: z55052
Cena 390,00 Kč

KOUPIT

Popis:

BIO repelent proti komárům poskytuje účinnou ochranu proti komárům a štípavému hmyzu.
Tento repelent díky spojení čistých esenciálních olejů a rostlinných výtažků vytváří výraznou svěží vůni, která odpuzuje komáry a štípavý hmyz. Působí nejen preventivně, ale také snižuje podráždění pokožky způsobené štípanci a přináší osvěžující úlevu od svědění.

Složení:
Aqua, Alcohol, Thuya Occidentalis (túje) Extract, Hamamelis Virginiana (vilín) Extract, Aesculus Hippocastanum (jírovec maďal) Extract, Berberis Vulgaris Bark (dřišťál) Extract, Mentha Arvensis Leaf (máta) Oil, Pelargonium Graveolens (pelargonie) Oil, Lavandula Hybrida (lavandin) Oil, Cupressus Sempervirens (cypřiš) Oil, Boswelia Carterii (kadidlovník) Oil, Cymbopogon Citratus Leaf (listy citronely) Oil

Jak používat:
Před použitím protřepejte! Nastříkejte přímo na části těla, které chcete mít chráněny nebo na komáří štípance. Repelent můžete také nejdříve nastříkat do dlaně a poté aplikovat na tělo.

Balení:
90 ml

Upozornění:
Neobsahuje konzervanty. 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech – LAV. Neobsahuje kvartérní amonné soli ani jiné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky – Vegan.

Diskuze a zkušenosti s produktem BIO repelent proti komárům 90 ml v komentářích.