Bio Meruňky sušené 1kg

Bio Meruňky sušené 1kg (z44174) od www.prozdravi.cz

Bio Meruňky sušené 1kg

Číslo produktu: z44174
Cena 519,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Tyto lahodné přesladké plody jsou známy již tisíce let, poprvé byly pěstovány v Číně. Jsou doslova nabité beta-karotenem, vitamínem A a vlákninou. Dalším přínosem pro vaše zdraví je fakt, že je v nich obsažený mimo jiné vitamín E, draslík, sodík, železo, křemík, vápník, fosfor, mastné kyseliny, aminokyseliny, uhlohydráty atd. Lze říci, že sušené meruňky mají mnohem vyšší nutriční hodnotu než meruňky čerstvé, neboť všechny jeho živiny jsou v těch sušených koncentrované (např. 12x více železa, 7x více vlákniny a 5x více vitamínu A). Lifefood kvalita Tyto sušené meruňky nejsou ošetřeny oxidem siřičitým ani žádnou jinou chemií (což je samozřejmostí u veškerého Lifefood sortimentu), pochází z ekologického pěstitelství. To, že nebyly ošetřeny konzervací ani běleny poznáte podle tmavé barvy a „karamelové“ chuti (podobná sladkým fíkům). Bez přidaného cukru. Nesířeno. Použití:

Meruňky jsou natolik univerzální, že si je můžete dopřávat jen tak samotné, přimíchat do ovocných salátů nebo z nich připravovat rozličné vita-sladkůstky. Obsah:
1 kg
Složení:
100 % sušené meruňky
Země původu:

Turecko Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota  1044 k J / 249 kcal Tuky  0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny  0,3 g Sacharidy  51 g z toho cukry  43 g Bílkoviny  5,3 g Sůl  0,03 g

Diskuze a zkušenosti s produktem Bio Meruňky sušené 1kg v komentářích.