Bio Černý zázrak Třtinový extrakt 680 g z2068

Bio Černý zázrak Třtinový extrakt 680 g (z2068) od www.prozdravi.cz

Bio Černý zázrak Třtinový extrakt 680 g

Číslo produktu: z2068
Cena 238,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Čistá třtinová melasa je přírodní harmonická soustava vitamínů, minerálů a dalších aktivních složek, která pomáhá udržovat organismus v dobré kondici.
Třtinová melasa je cenný vedlejší produkt výroby třtinového cukru. Tato zdravá výživa obsahuje všechny biologicky účinné látky z původní rostliny – cukrové třtiny. Jedná se o harmonizovanou soustavu životně nezbytných stopových prvků a organických látek, kterých se nám současným způsobem stravování většinou nedostává. Látky jsou v přirozené přírodní formě, což umožňuje jejich snadné vstřebávání. Třtinová melasa je pro své vlastnosti nazývána „Černým zázrakem“.

Nejdůležitejšími složkami melasy ze zdravotního hlediska jsou vápník, železo a draslík. Další látky zastoupené v menších množstvích:
měď, zinek, sodík, fosfor, chróm.

Složení:

Třtinová melasa

Dávkování:
Užívejte 2-4 lžičky denně. Melasu lze konzumovat samotnou, přidávat ji do teplých i studených nápojů nebo do potravin typu jogurtů a musli.

Balení:
680 g

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Pěna na povrchu a cukernatost nejsou na závadu, jsou přirozeným jevem. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě cca 22 °C. Země původu Paraguay.

Diskuze a zkušenosti s produktem Bio Černý zázrak Třtinový extrakt 680 g v komentářích.