Beta glukan 60 kapslí z54755

Beta glukan 60 kapslí (z54755) od www.prozdravi.cz

Beta glukan 60 kapslí

Číslo produktu: z54755
Cena 179,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Beta glukan je extra účinný přírodní betaglukan s mimořádně vysokou čistotou (min. 70%). Získává se moderními technologickými postupy z kvasinek Saccharomyces cerevisiae.

Složení v 1 kapsli:

100 mg
Beta glukan
Přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují nejméně 8 g vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice (nejméně 60 % hmotnostních AX) na 100 g využitelných sacharidů v kvantifikované porci jakožto součásti jídla. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne konzumací vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice jakožto součásti jídla.
20 mg
Lecitin

Přídatné látky:
plnivo: sójový olej, včelí vosk, hydrogenovaný rostlinný olej; želatina; zahušťovadlo: glycerol; voda; karamel – přírodní barvivo

Dávkování:
Užívejte 1 kapsli 1 – 3 x denně.

Balení:
60 kapslí – dávka na 20 až 60 dní

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nedoporučuje se osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Diskuze a zkušenosti s produktem Beta glukan 60 kapslí v komentářích.