Baby hypoalergenní sprchový šampon 250 ml z55058

Baby hypoalergenní sprchový šampon 250 ml (z55058) od www.prozdravi.cz

Baby hypoalergenní sprchový šampon 250 ml

Číslo produktu: z55058
Cena 380,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Baby hypoalergenní sprchový šampon je jemňoučký přípravek na mytí těla i na vlasy.
Tento sprchový šampon obsahuje velice jemné a nedráždivé pěnivé složky z kokosových a rýžových bílkovin a je tak ideálním šamponem pro mytí dětské pokožky i vlásků. Extrakt z arniky horské a esenciální olej ze santálu ochraňují dětskou pokožku spolu s gelem ze zeleného jílu, který má též výborné čistící schopnosti. Extrakt z měsíčku ji zklidňuje. Tento šampon nedráždí oči.

Složení:
Aqua, Calendula Officinalis Flower (měsíček lékařský) Extract, Arnica Montana (arnika horská) Extract, Sodium Cocoyl Glutamate/Potassium Cocoyl Rice Amino Acids (pěnivé složky z kokosových a rýžových bílkovin), Alcohol, Solum Fullonum (zelený jíl), Vanilla Planifolia Fruit (vanilka) Extract, Xanthan Gum, Santalum Album (santál) Oil

Jak používat:
Před použitím dobře protřepejte, nalijte potřebné množství do dlaně a naneste na vlásky dítěte a jemně je promněte, poté opláchněte. Je vhodný též pro dospělé s citlivou pletí nebo se sklonem k alergickým reakcím.

Balení:
250 ml

Upozornění:
100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech – LAV. Neobsahuje žádné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO. Neobsahuje jiné živočišné složky než včelí vosk.
Bez alergenů. Negativní náplasťový test a test dráždivosti.

Diskuze a zkušenosti s produktem Baby hypoalergenní sprchový šampon 250 ml v komentářích.