Aurecon ušní kapky s peroxidem 10 ml z2577

Aurecon ušní kapky s peroxidem 10 ml (z2577) od www.prozdravi.cz

Aurecon ušní kapky s peroxidem 10 ml

Číslo produktu: z2577
Cena 134,00 Kč

KOUPIT

Popis:

Aurecon ušní kapky s peroxidem mají jedinečnou formulaci s dvojitým účinkem, která změkčuje ztvrdnutý ušní maz a jemně uvolňuje kyslík. Ten ho pomáhá rozpustit na drobné šupinky, které je možné z ucha jednoduše odstranit.
Nedostatečně
pečlivá hygiena vnějšího ucha může vést k zhoršení
průchodnosti
zvukovodu. Důsledkem může být nejen snížení přenosu zvuku,
ale i
možnost vzniku podmínek pro existenci mikroorganismů, které
jsou
zdrojem zdravotních problémů s možnými vážnými následky.

Složení:
polyethylenglykol 300, glycerin, urea hydrogen peroxide, voda, hydroxid sodný, benzalkoniumchlorid

Jak používat:
Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakapejte 3 – 5 Aurecon ušních kapek s peroxidem. Setrvejte v této poloze 5 – 6 minut a poté důkladně vyčistěte ucho kapesníkem.
Po použití si umyjte ruce.
Opakujte jednou až dvakrát denně, jak je to potřebné, po dobu přibližně 3 – 4 dnů, dokud nezmizí symptomy.

Balení:
10 ml

Upozornění:
Určeno pouze k zevnímu použití. Může se vyskytnout dočasný pocit bublání v uchu. Nepoužívejte kapky v případě, že váš ušní bubínek je nebo byl poškozený. Nepoužívejte v případě citlivosti na ingredience, v případě, že trpíte závratí nebo máte jiné poruchy v souvislosti s ušima (bolest, tlak, zánět, infekce nebo hučení v uších) nebo pokud máte v uchu nějaký předmět. V normálních případech Aurecon ušní kapky s peroxidem nedráždí, avšak zřídkakdy se můžou naskytnout bolestivé vedlejší účinky, především pokud byla poškozená, nalomená nebo infikovaná citlivá vnitřní stěna ucha. Pokud máte pochybnosti nebo jste měli v minulosti vážnější ušní problémy, navštivte lékaře před použitím. Předejděte kontaktu s očima. V případě náhodného kontaktu s očima, okamžitě umyjte oči vodou (vyplachujte je po dobu 10–15 minut, přitom držte víčka očí roztažená od sebe a zabraňte vniknutí přípravku do druhého oka). Pokud se po čase použití objeví podráždění, bolest nebo když symptomy přetrvávají, přerušte používání a poraďte se se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Země původu Švýcarsko.

Diskuze a zkušenosti s produktem Aurecon ušní kapky s peroxidem 10 ml v komentářích.