Askam maska na unavenou, dehydrovanou a vysušenou pleť (Organic Herbal Blend) 50 g kSP178

Askam maska na unavenou, dehydrovanou a vysušenou pleť (Organic Herbal Blend) 50 g (kSP178) od www.prozdravi.cz

Askam maska na unavenou, dehydrovanou a vysušenou pleť (Organic Herbal Blend) 50 g

Číslo produktu: kSP178
Cena 167.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Marocký jíl čistí, zjemňuje a revitalizuje pleť. Je ideální pro vystresovanou, unavenou tvář se sklonem k zarudnutí (rosacea). Je vhodný i pro nejcitlivější typy pleti. Extrakt z mimózy (Mimosa Tenuiflora) hydratuje a pleť nasytí množstvím vitamínů. Levandule lékařská ve spojení s ibiškem súdánským a květovými okvětními lístky růže damascénské uklidní a nastaví rovnováhu, zjemní vrásky, tónuje a regeneruje pokožku a redukuje projevy zarudnutí.
Prášková maska & čistič na pleť se výborně hodí na zralou a dehydratovanou pleť.
Maska & čistič vytvořený ze směsi jílů ve spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálními oleji a dalšími blahodárnými aktívními složkami dokonale ošetří, oživí a uzdraví pleť podle její typologie. Výrobek je vhodný pro denní použití jako čistič pleti a též jako maska na dosáhnutí dlouhodobého zkrášlujícího efektu.

Vlastnosti:

obsahuje minimálně 65% bylin,
100% organický produkt,
čistí pleť,
hydratuje ji,
regeneruje,
zjemňuje,
revitalizuje,
eliminuje zarudnutí,
vhodný i pro citlivou pokožku,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:

Jako maska:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Vzniklou masku pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou naneste na pleť vynecháním oblasti okolo očí. Nechejte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.

Jako čistič:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Přiměřené množství vzniklé pasty naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití.

Diskuze a zkušenosti s produktem Askam maska na unavenou, dehydrovanou a vysušenou pleť (Organic Herbal Blend) 50 g v komentářích.