Arjuna kůra mletá 100g z54160

Arjuna kůra mletá 100g (z54160) od www.prozdravi.cz

Arjuna kůra mletá 100g

Číslo produktu: z54160
Cena 142,00 Kč

KOUPIT

Popis:

100% čistá Arjuna kůra mletý prášek pro snadnou přípravu s antioxidačním účinkem pro zdraví našich jater, srdce, cév a chuť k jídlu.
Arjuna – Terminalia arjuna – mletý prášek. Výhodou prášku je velice snadná příprava.
Terminalia arjuna neboli vrcholák arjuna (lat. Terminalia arjuna) je strom dorůstající výšky až 25 m. Jeho domovinou je jižní a centrální Indie. Kmen je velice bytelný a podélně vytváří široké klenby, ze kterých odrůstají větve směrem dolů. Arjuna plodí v podzimních měsících září a října. Kůra stromu je hladká a šedá, poprvé byla při fytoterapii využita v 7. století před Kristem.
Prioritně se využívá pro podporu kardiovaskulárního systému, blahodárně působí na funkce jater, ovlivňuje chuť k jídlu.
Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích či v herbáři.
100%-ně čistá Arjuna kůra mletý prášek

Složení:

Vrcholák pravý (Terminalia arjuna, kůra)
Normální činnost jater – chuť k jídlu
Normální činnost kardiovaskulárního systému
Antioxidant

Dávkování:

Půl čajové lžičky jemně namleté kůry arjuny rozmícháme ve vodě a vypijeme. Důležitá je pravidelnost v užívání, nejlépe po 6–8 hodinách 3–4× denně.TIP na přípravu:

Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Upozornění:
Doplněk stravy Neslouží jako náhrada pestré stravy.
Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

Diskuze a zkušenosti s produktem Arjuna kůra mletá 100g v komentářích.