321 WHOW – čisticí maska s aktivním uhlím (Cleansing Charcoal Mask) 50 g kSP182

321 WHOW - čisticí maska s aktivním uhlím (Cleansing Charcoal Mask) 50 g (kSP182) od www.prozdravi.cz

321 WHOW – čisticí maska s aktivním uhlím (Cleansing Charcoal Mask) 50 g

Číslo produktu: kSP182
Cena 167.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Problematická pleť, vyrážky či černé tečky na obličeji? Nachystejte jim pumový atentát a dejte jim jednoznačné sbohem. Stiskněte spínač rozbušky a pořádně jim nadělte prachovou maskou z účinných komponentů jako jsou aktivní uhlí, mouka z ovesných vloček, plody embiliky lékařské, lidově známé jako Amalaki (emblica officinalis), či oxid zinečnatý si bez problémů poradí s životatrápiči.
Prášková maska & čistič na pleť se výborně hodí na smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k tvorbě akné.
Maska & čistič vytvořený ze směsi jílů ve spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálními oleji a dalšími blahodárnými aktívními složkami dokonale ošetří, oživí a uzdraví pleť podle její typologie. Výrobek je vhodný pro denní použití jako čistič pleti a též jako maska na dosáhnutí dlouhodobého zkrášlujícího efektu.

Vlastnosti:

100% organický produkt,
čistí pleť,
redukuje černé tečky,
eliminuje projevy akné,
zmatňuje,
vhodné pro mastnou a smíšenou pleť,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:

Jako maska:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Vzniklou masku pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou naneste na pleť vynecháním oblasti okolo očí a úst. Nechejte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.

Jako čistič:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Přiměřené množství vzniklé pasty naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití.

Diskuze a zkušenosti s produktem 321 WHOW – čisticí maska s aktivním uhlím (Cleansing Charcoal Mask) 50 g v komentářích.