321 BOOM – regenerační maska s kofeinem (Regenerative Caffeine Mask) 50 g kSP181

321 BOOM - regenerační maska s kofeinem (Regenerative Caffeine Mask) 50 g (kSP181) od www.prozdravi.cz

321 BOOM – regenerační maska s kofeinem (Regenerative Caffeine Mask) 50 g

Číslo produktu: kSP181
Cena 167.00 Kč

KOUPIT

Popis:

Mdlá, unuděná a namáhaná pleť … stres, únava či málo spánku? Obraz v zrcadle Vás vykresluje jako minimálně 100letou? S trápením je teď konec. Regeneračním koktejlem navrátíte své pleti to, co jí opravdu patří! Marocký jíl v kombinaci s černým čajem, přidaným rostlinným kofeinem, koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou napumpují pleť životem, navrátí jas, třpyt a budete se cítit jako znovuzrozená.
Prášková maska & čistič na pleť se výborně hodí na zralou, unavenou a vystresované, mdlou pleť bez jasu.
Maska & čistič vytvořený ze směsi jílů ve spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálními oleji a dalšími blahodárnými aktívními složkami dokonale ošetří, oživí a uzdraví pleť podle její typologie. Výrobek je vhodný pro denní použití jako čistič pleti a též jako maska na dosáhnutí dlouhodobého zkrášlujícího efektu.

Vlastnosti:

100% organický produkt,
regeneruje,
vyživuje,
revitalizuje,
dodává pleti jas a svěžest,
pro unavenou, zralou pleť,
bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Jak používat:

Jako maska:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Vzniklou masku pomocí kosmetického štětce či špachtle, resp. prsty rukou naneste na pleť vynecháním oblasti okolo očí a úst. Nechejte působit do doby zaschnutí (cca. 15-20 minut) a následně opláchněte vlažnou vodou. Doporučujeme používat maximálně třikrát do týdne.

Jako čistič:
Přiměřené množství prášku (cca čajová lžička) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát, mléko nebo jogurt) v množství, aby se po rozmíchání vytvořila pasta. Přiměřené množství vzniklé pasty naneste krouživými pohyby pomocí rukou a prstů, houbičky či kartáče na navlhčenou pleť. Následně opláchněte vlažnou vodou. Určené na každodenní použití.

Diskuze a zkušenosti s produktem 321 BOOM – regenerační maska s kofeinem (Regenerative Caffeine Mask) 50 g v komentářích.